romcomics.org

LEDNING & DRIFT

VD/Marknadschef

Fredrik Granting
fredrik.granting@goranssonarena.se

Ekonomichef

Ewa-Lena Bichsel
026-24 24 39
ewa-lena.bichsel@goranssonarena.se

Teknik- och säkerhetsansvarig

Patrik Höglenius
026-24 20 43
patrik.hoglenius@goranssonarena.se

Driftchef

Pelle Brolund
026-24 13 56
per.brolund@goranssonarena.se

Restaurangchef & Konferensansvarig

Belinda Larsson
026-24 24 04
belinda.larsson@goranssonarena.se

Eventproduktionschef

Vencke Yaman
026-24 13 64
vencke.yaman@goranssonarena.se

Produktionsledare

Mikaela Sunnebrandt (jobbar måndagar och tisdagar)
026-24 12 66
mikaela.sunnebrandt@goranssonarena.se

Maria Nordlander
026-24 13 85
maria.nordlander@goranssonarena.se

Försäljningschef

Anna-Karin Sågström
026-24 13 06
anna-karin.sagstrom@goranssonarena.se

Ekonomi/Administration

Maria Lindgren Andersson
026-24 13 49
e-post: maria.lindgren-andersson@goranssonarena.se

Idrottsbokningar och istider

Niklas Gyllenskepp
026-24 11 10
Telefontider: Måndag, tisdag, torsdag och fredag 09.30-12.00 samt 14.00-15.00. Onsdagar endast mail.
niklas.gyllenskepp@goranssonarena.se

Hovmästare

026-24 24 04

Köket

026-24 24 02

Besöksadress

Sätragatan 21
811 61 Sandviken

Reception

026-24 13 81
info@goranssonarena.se